Njerez te Humbur - Retro 2005 - 2011 pjesa 1


Retrospektive e emisionit "Njerez te Humbur" gjate viteve 2005 - 2011, ne sezonin e 7. Pjesa e pare.


Njerez te Humbur 5 Qershor 2014 (E Enjte)


"Njerez te Humbur" date 5 Qershor 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur ...


Njerez te Humbur 15 Janar 2014 pjesa 1


"Njerez te Humbur" date 15 Janar 2014 pjesa 1 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur ...


Njerez te Humbur 12 Shkurt 2014


"Njerez te Humbur" date 12 Shkurt 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur ...


NJEREZ TE HUMBUR - KOLAZH EMOCIONAL


Momente emocionale ne studion e "Njerez te humbur"


Njerez te Humbur 19 Mars 2014


"Njerez te Humbur" date 12 Mars 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


Njerez te Humbur 28 Maj 2014


"Njerez te Humbur" date 28 Maj 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


Njerez te Humbur 2 Prill 2014


"Njerez te Humbur" date 2 Prill 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


Njerez te Humbur 23 Prill 2014


"Njerez te Humbur" date 16 Prill 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


Njerez te Humbur - Fatmira Ferraj (gjetja) 7 nentor 2008


Pas 17 vitesh ndarje, Zoi Ferraj gjen motren e tij Fatmira Ferraj ne Afrike, nepermjet emisionit "Njerez te Humbur". Publikim i dates 7 nentor 2008.


Njerez te Humbur - Bleona Mataj rrembimi


Skema ekskluzive e pergatitur nga "Njerez te Humbur" mbi rrembimin e mundshem te Bleona Mataj me 22 Maj 2010 ne fshatin Zapod te Kukesit, e ndertuar mbi ...


Njerez te Humbur - Best of Shtator - Dhjetor 2007


Momentet me te bukura te emisionit "Njerez te Humbur" pergjate muajve shtator - dhjetor 2007, ne sezonin e dyte ne Vizion Plus. Ne kete permbledhje jane ...


Njerez te Humbur - Arta Tahiri (gjetja pas 38 vjetesh) 9 shkurt 2007


Historia e gjetjes se Arta Tahirit pas 38 vitesh ne "Njerez te Humbur". E lindur ne Turqi, me baba shqiptar (Shemsi Tahiri) Arta nuk pati mundesi asnjehere te ...


Njerez te Humbur Best of Korrik 2007 pjesa 3 nga 4


Momentet me te bukura te emisionit "Njerez te Humbur" pergjate muajve shtator 2006 - korrik 2007. Ne kete pjese te trete jane publikuar keto raste: 1- Zheni ...


Njerez te Humbur - Fjorentina Halilaj (Rubrika "Nje surprize per ty")


Ne rubriken "Nje surprize per ty", emisioni "Njerez te Humbur" sjell historine e vogelushes Fjorentina Halilaj nga Kukesi e cila ka lindur me nje kembe dhe ...


Fjelet e nje nnene - njerez te humburNjerez te Humbur - Reshat Arbana (recitim)


Njerez te Humbur - Reshat Arbana (recitim) - Bijte e Shqipes. Telemaratona humanitare per Gerdecin.


Njerez te HumburNjerez te Humbur 22 Janar 2014


"Njerez te Humbur" date 22 Janar 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


Bleona Mataj - Kronologji e telefonatave ne "Njerez te Humbur"


Kronologjia e telefonatave, informacioneve, presioneve ne "Njerez te Humbur" gjate periudhes korrik - tetor 2010.


Njerez te Humbur - Valdet Elshani (gjetja pas 13 vitesh)


Njerez te Humbur arrin te gjeje djalin nga Nagavci i Rahovecit, Valdet Elshani i humbur qe prej qershorit te 1994 ne Çeki. Pas shume kerkimesh, tentativash, ...


Hysni Lala - Te Humbur Dergoni LajmeNjerez te Humbur - Bleona Mataj (5 deshmitaret interviste)


Intervista e pare ekskluzive dhe e plote e 5 vajzave deshmitare ne humbjen e 6 vjecares ne ate kohe, Bleona Mataj. Me 22 maj 2010, vogelushja u zhduk ne ...


Njerez te Humbur - Gjetja e familjes se Naserudin Albanit ne Shkoder (20 Nentor 2013)


Ne fillim te viteve '20, Haxhi Nuh Nexhati nga Shkodra emigron bashke me gruan, 6 djemte dhe vajzen Vahide drejt Damaskut te Sirise. Deri ne vitin 1975, ...


Njerez te Humbur - Ariana Lico (gjetja e zemres se djalit) 28 Tetor 2008 dokumentar ne Itali


Dokumentar i "Njerez te Humbur" i dates 28 tetor 2008 ne Itali. Nje nene shqiptare, Ariana Lico, i jep zemren e djalit nje shtetasi italian dhe pas shume vitesh ...


Njerez te Humbur 5 Shkurt 2014


"Njerez te Humbur" date 5 Shkurt 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


Njerez te Humbur Best of Korrik 2007 pjesa 4 nga 4


Momentet me te bukura te emisionit "Njerez te Humbur" pergjate muajve shtator 2006 - korrik 2007. Ne kete pjese te katert jane publikuar keto raste: 1- Kujtim ...


Njerez te Humbur 21 Maj 2014


"Njerez te Humbur" date 21 Maj 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


Njerez te Humbur 22 shkurt 2012 pjesa 1


"Njerez te Humbur" date 22 shkurt 2012 pjesa 1 (e plote). Sezoni 7 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur ...


Njerez te Humbur - Altin Zekaj Investigim 25 Mars 2011


Cilet jane 10 personat qe mbajne identitetin Altin Zeka ose Zekaj ne Shqiperi? Cili prej tyre ka qene vertete ne Angli dhe a eshte njeri prej tyre Altin Zekaj nga ...


Njerez te Humbur 19 Shkurt 2014


"Njerez te Humbur" date 19 Shkurt 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur ...


Njerez te Humbur 30 nentor 2011 pjesa 1


"Njerez te Humbur" date 30 nentor 2011 pjesa 1 (e plote). Sezoni 7 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.org (C) Njerez te ...


Njerez te Humbur 14 Maj 2014


"Njerez te Humbur" date 14 Maj 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


"NJEREZ TE HUMBUR" CFARE NDODHI ME 27 NENTOR 2013


"NJEREZ TE HUMBUR" CFARE NDODHI ME 27 NENTOR 2013 PERMBLEDHJA E NJE JAVE ME PARENJE JAVE ME PARE Nje emision nga Aida Shtino ne ...


Njerez te Humbur 22 shtator 2006 pjesa 1/3 (Arkiv)


Njerez te Humbur 22 shtator 2006 pjesa 1/3 (Arkiv) Fillimisht ky emision ka nisur ne prill te 2005-es me emrin "Ku Je?" dhe me pas eshte titulluar "Njerez te ...


Njerez te Humbur - Ismail Taipi (gjetja) 29 shkurt 2012


Ismail Taipi arratiset ne vitet '50 duke i shpetuar regjimit komunist ne Shqiperi dhe gjen vdekjen ne burg te Belgjikes. Cfare ndodhi ne te vertete me fatin e tij?


NJEREZ TE HUMBUR AURORA LATOLLARI


Historia tronditese e Aurora Latollarit, vajzes nga Korca e cila ra pre e trafikimit por fatmiresisht u shpetua fale emisionit "Njerez te humbur".


Njerez te Humbur - Mirush Kabashi (recitim)


Mirush Kabashi recitim ne maratonen ne ndihme te banoreve te Gerdecit ne "Njerez te Humbur"


Njerez te Humbur - Altin Zekaj investigim 11 Mars 2011


Historia kronologjike e humbjes se Altin Zekaj nga Vlora dhe informacionet per te marre ne emisionin "Njerez te Humbur" gjate sezoneve 2007 - 2011.


Njerez te Humbur 20 Qershor 2012 pjesa 1


"Njerez te Humbur" date 20 Qershor 2012 pjesa 1 (e plote). Sezoni 7 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te ...


Njerez te Humbur 16 Prill 2014


"Njerez te Humbur" date 16 Prill 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


Njerez te Humbur - Bujar Drijaj (gjetja pas 11 vitesh ne Mal te Zi)


Me daten 9 shkurt 2013, stafi i "Njerez te Humbur" udhetoi drejt Malit te Zi per te kerkuar gjurmet e 32 vjecarit nga Shkodra, Bujar Drijaj. Pas shume peripecish u ...


Njerez te Humbur - Erion Meraj (gjetja 22-09-2006)


Gjetja e pare ne emisionin "Njerez te Humbur" me 22 shtator 2006 Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur ...


Njerez te Humbur - Marteo Bejaj


Historia e humbjes se 15 vjecarit nga Vlora, Marteo Bejaj dhe apeli i familjareve ne emisionin "Njerez te Humbur".


Apartamenti 2XL - Njerez qe kane humbur rrugen


Join "Apartamenti 2XL" on line: Web: http://www.tring.tv/Apartamenti2xl/ Youtube: http://www.youtube.com/show/apartamenti2xl Facebook: ...


Njerez te Humbur - Anila Nelaj kerkon femijet e rrembyer


Anila Nelaj martohet me Shaqir Matmujen nga Kukesi ne prill te 2004-es. Ata sjellin ne jete dy femije: Isa (2005) dhe Mirjeta (2007). Ne ate kohe, cifti jetonte ne ...


Njerez te Humbur 7 Maj 2014


"Njerez te Humbur" date 7 Maj 2014 (e plote). Sezoni 9 - TVSH Per informacione te detajuara vizitoni: www.njereztehumbur.al (C) Njerez te Humbur - Missing ...


Njerez te Humbur - Retro 2005 - 2011 pjesa 2


Retrospektive e emisionit "Njerez te Humbur" gjate viteve 2005 - 2011, ne sezonin e 7. Pjesa e dyte.


Besarta Gecaj Deshmia 2 pjesa 2 - Njerez te Humbur


Deshmia origjinale nr. 2 (pjesa 2) e Besarta Gecaj dhene perpara autoriteteve zvicerane ne janar te 1999-es ku shpjegon rrethanat e dhunimit te saj nga ana e ...


Dede Gecaj Editorial ne Njerez te Humbur


Editorial per Dede Gecaj, publikuar ne "Njerez te Humbur" pas vdekjes se mistershme te tij ne paraburgimin e St. Gallenit ne Zvicer.